Všeobecné informace pro objednání nových pacientů :

        V současné době nepostačuje kapacita ortodontických ambulancí poptávce pacientů snad nikde v České republice a není tomu, bohužel, jinak ani u nás. Zájem o ortodontickou léčbu vzrostl v posledních letech nejen u dětí a dospívajících ale i u dospělých, kteří dříve takové možnosti neměli. Při snaze průběžně objednávat nové pacienty jsme se velmi brzy dostali do situace, kdy jsme mohli nabídnout termín za 1 rok nebo později, což bylo poněkud stresující a „přinejmenším nepraktické“ pro všechny zúčastněné. Systém pořadníků byl snad ještě horší a nevyhovoval už vůbec nikomu.
            Proto jsme zvolili režim hromadného objednání vždy v jeden konkrétní, tzv.„objednací den“. Datum nejbližšího „objednacího dne“ a všechny potřebné informace vám vždy sdělí sestřička na recepci. Každý, (bez jakéhokoliv omezení počtu !), kdo v tento den zavolá nebo se dostaví osobně, bude objednán na první konzultační návštěvu. Volat lze obvykle od 7.00 do 14.30 a opravdu vyhovíme všem, kdo v tento den zavolají, je jedno zda se dovolají ráno či odpoledne. Obvykle objednáme 100-150 nových pacientů a zaplníme tím naši kapacitu cca na 4-7 měsíců. V současné době se tak počet objednacích dnů ustálil na počtu 2/ročně, na jaře a na podzim. (Snad neobvyklé, ale zatím jsme nevymysleli lepší způsob, který by spravedlivě umožnil, jak všem skutečným zájemcům dostat se do léčby, tak i nám udržet počet pacientů, který jsme ještě schopni kvalitně ošetřit a přitom ještě dodržet i limity stanovené pojišťovnami :-)).
            Z tohoto důvodu opravdu nemůžeme objednávat nové pacienty do léčby e-mailem ale pouze telefonicky nebo osobně.

            K první, konzultační návštěvě je třeba vzít s sebou kartičku pojištěnce a doporučení k ortodontickému vyš.vystavené vaším praktickým zubním lékařem.
Ke konzultaci a informaci o možnostech ortodontické léčby se můžete objednat i na „vlastní přání“  tj.bez žádanky vystavené vaším praktickým zubním lékařem. V těchto případech jej však zdravotní pojišťovny nehradí. Dle sazebníku ZP stojí v současné době konzultační návštěva 200 Kč.

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu,

tel. číslo : (+420) 491 420 038